Це трапиться 3–4 листопада, у вихідні дні. Перед водіями стоїть завдання — вивчити схему об’їзду. Адже популярний шляхопровід закриють на 1,5 року, доки не зведуть новий

В найближчі дні розставлятимуть дорожні знаки й нові світлофори для об’їзду транспортом будівельної зони. Переобладнали вже контактну мережу для тролейбусів. Машини поїдуть по вулицях Нестерова, Цедика, Гарматній і Виборзькій. Будівельники переносять і розширюють зливову каналізацію, водогін, телефонні й електрокабелі. Все робиться з таким розрахунком, аби, на майбутнє був простір для якихось інших інженерно-транспортних рішень. Тобто з урахуванням футурології. Мережі почали перекладати так, щоб в будівельну пляму колись вмістилося щось більше, повідомляє газета «Вечірній Київ».

Демонтувати Шулявський шляхопровід будуть повністю. Першими знесуть прогонові споруди, опори, потім фундамент до ростверків. Поле з паль (частину фундаментів) доведеться покинути. Є висновок експертизи, що старі фундаменти не придатні для нових сучасних і майбутніх навантажень. Замість старих тут встановлять нове пальове поле.

Під час всіх цих робіт проспект Перемоги не перекриватимуть для транспорту повністю, тільки частково обмежуватимуть рух по одній смузі. Обов’язково працюватимемо вночі.

Реконструкція Шулявського шляхопроводу коштуватиме 830 млн гривень.

джерело: Вечірній Київ