Народний депутат від партії «Слуга народу» Леся Забуранна та її ЗЕ-команда Лівобережжя домоглися, щоб на ділянці між вул. О. Довбуша та Броварським проспектом у Дніпровському районі Києва побудували нову дорогу. На це із державного фонду регіонального розвитку буде виділено понад 111 млн грн. 

Про це заявила народний депутат України Леся Забуранна, повідомляє «Рупор»

«З самого початку на будівництво планувалося виділити 50 млн гривень. Однак завдяки змінам, внесеним у розпорядження Кабміну, на будівництво дороги буде виділено понад 111 млн гривень. Це пов’язано із тим, що нам вдалося відстояти ініціативу і довести, що дорога повинна бути реалізована у 2020 році. Кошти будуть із державного фонду регіонального розвитку. При цьому загальна довжина ділянки дороги, яку планують побудувати, становить 3,72 км», — зазначила Леся Забуранна. 

Як підкреслив громадський діяч і підприємець Микола Конопелько, будівництво цієї дороги дозволить покращити екологічний стан в районі. «Серед іншого, мова іде про зменшення негативного впливу від великовагового транспорту на дорожню мережу масиву «Стара дарниця». Це відбудеться за рахунок перерозподілу транспортних потоків, зокрема комерційного транспорту», — сказав Микола Конопелько. 

За словами Лесі Забуранної, зараз Зе-команда на Лівобережжі реалізовує проєкти загальноукраїнського значення.

джерело: Рупор.