Шторм «Арвен» накрив увечері в п’ятницю, 26 листопада, Велику Британію. Через це пів сотні туристів були заблоковані у пабі на височинах Пеннінських гір

Tan Hill Inn – найвищий паб у Великій Британії і більшість часу закритий через погану погоду. Він розташований на висоті 528 метрів над рівнем моря в Йоркшир-Дейлз – височині Пеннінскіх гір, пише сайт 24.ua.

У п’ятницю, 26 листопада, до закладу завітало понад пів сотні відвідувачів, щоб послухати триб’ют-концерт гурту Oasis. Проте через шторм «Арвен» їм прийшлося затриматися довше, ніж вони розраховували. Гості продовжили своє перебування після того, як сніг перекрив дороги та обірвав лінії електропередач. І хоча при пабі Tan Hill Inn є готель, місця в ньому вистачило не всім, тож деяким відвідувачам довелося ночувати прямо в залі закладу.

Щоб гостям не було нудно, персонал Tan Hill Inn організував перегляд фільмів та вечір вікторин – вони весело проводили час під пиво і караоке. Їх також розважав кавер-гурт Oasis, який разом з усіма застряг в пабі після свого виступу в п’ятницю ввечері.

Це було чудово. Всі були в хорошому настрої. Гості подружилися один з одним, і стали справжньою сім’єю. Одна жінка навіть сказала, що не хоче їхати звідси, – розповіла Нікола Таунсенд.

Джерело: 24.ua.