Це підземні інноваційні пристосування. В рамках експерименту на в київському мікрорайоні Троєщина встановили електронні підземні сміттєсховища

Чиновники розповіли, що переваги нових електронних сміттєвих контейнерів в тому, що від них не буде виходити неприємний запах, вони обладнані системою пожежогасіння та індикаторами заповнення, про це пише Лента. ua. Також вони захищені від вітру, гризунів, бездомних тварин, зручні у використанні. При цьому наземна конструкція така, що в неї не можна буде опустити великогабаритний мотлох і з неї тварини не зможуть отримати і розкидати сміття. Управляти електронним смітником комунальники будуть за допомогою спеціального пульта.

Голова Деснянського району Дмитро Ратніков показав, як працівники будуть очищувати підземні баки. Для цього у них буде пульт, яким керують підняття наземної конструкції разом з чотирма підземними ємностями.

«Це пілотний проект. Реалізувати його стало можливим завдяки співпраці КП «Київкомунсервіс» та КП «Керуюча Компанія Деснянського району. Києва». У разі підтримки з боку суспільства району ми передбачимо в бюджеті на наступний рік кошти на установку таких систем по території Деснянського району», — сказав голова Деснянського району Дмитро Ратніков.

Чиновник попросив місцевих жителів дати свої оцінки і сказати, чи хотіли б вони бачити такі сміттєві баки в своєму дворі.

Троєщинці в основному позитивно відгукнулися на заклик. Але деякі бояться, що електронні смітники постраждають від вандалів.

Джерело: Лента. ua