У столиці стартувало голосування за проекти Громадської бюджету, вже третього за рахунком. Як повідомляють у мерії, за три перші дні кияни віддали 27 тис. голосів за вподобані ініціативи

До голосування було допущено 940 проектів на загальну суму 510 млн гривень. Ідеї, які наберуть найбільше підтримки городян, розділять на реалізацію між собою бюджетні 150 млн гривень, повідомляє «Сегодня».

Найбільше подали громадських ініціатив — 319. На другому місці — 258 освітніх проектів. Найактивнішими стали мешканці Дарницького (106 проектів), Деснянського (98) і Шевченківського районів (97), а найскромнішими — жителі Печерського та Святошинського — 42 і 41 проект відповідно. Мінімальна вартість представленого проекту — 50 тис. грн, максимальна — 3 млн грн.

З ідей — облаштування публічного простору на берегах річки Мокрої (права притока Либіді) з поліпшенням стану водного об’єкта, створення історико-культурного парку на Гірці Крістера в Подільському районі, відновлення знищеного унікального барельєфа на стіні пам’яті на Байковому кладовищі.

Серед ініціатив — створення художнього простору від Folk Ukraine в центрі міста: проведення фестивалю писанок і масштабного концерту на Софійській площі.

джерело: Сегодня