У середньому українці отримують 8480 грн щомісяця. За кордоном роботодавці обіцяють платити 80 і більше тис. гривень

Як повідомляє бізнес-портал «Bussines.ua» можна отримати такі заробітки:

Директор з продажу (Грузія) — 130 тис. грн

Компанія BillionEstateшукає фахівця, який готовий побудувати відділ продажів із нуля. Розвиватися сам і розвивати компанію. Взамін роботодавець пропонує можливість реалізації цікавих проектів, відрядження по всьому світу, постійний розвиток і конкурентна оплата праці.

Лікар-дерматолог (Кувейт) — 117 тис. грн

У приватні клініки потрібні жінки від 25 до 42 роківіз медичною освітою, досвідом роботи від 2-х років і знанням англійської. Працювати доведеться шість днів на тиждень з одним вихідним. Роботодавець обіцяє офіційне працевлаштування. Також оплачує переліт, медстраховку, трансфер до місця роботи й проживання.

Працівник на м’ясний фабриці (Велика Британія) — 84 тис. грн

Робота для чоловіків, жінок і сімейних пар до 50 років. Потрібні люди навіть без досвіду і з мінімальною англійською. Ініціативні та мотивовані. Щоправда, майбутньому працівнику доведеться самостійно оплачувати проживання — 85 фунтів на тиждень (близько 3 тис. грн).

Будівельник (країни Європи) — 80 тис. грн

Роботодавці з Швеції, Бельгії, Голландії, Литви та Німеччини шукають фахівців будівельної сфери (чорнова кладка, бетонні роботи, гіпсокартон, малярка, плитка, електрика, покрівля, сантехніка). Спеціалісти потрібні з досвідом роботи від 5 років і у віці до 55 років. Працювати доведеться 10–12 годин на день. Роботодавець оплачує житло. Харчуватися — самостійно.

Водій-міжнародник на автовоз легкових авто (Німеччина) — 80 тис. грн

Компанія H&S Transportшукає водіїв категорії Е на автовози по трасах Європи. Потрібні фахівці до 55 років з досвідом водіння по дорогах Європи мінімум 6 місяців. Загальний стаж по категорії Е — мінімум рік. Крім того, треба мати закордонний паспорт, пластикові водійські права, чіп-карти. Роботодавець обіцяє офіційне працевлаштування та гнучкий графік.

Джерело: Bussines.ua