Наближаються новорічні свята, а разом з ними і вихідні дні. Стало відомо, в які дні будуть працювати, а коли закриються відділення банків, Нової пошти та Укрпошти.

Згідно з постановою Кабміну, в період новорічних і різдвяних свят українці отримають додаткові вихідні дні. З 1 по 3 січня і з 7 по 10 січня включно. У зв’язку з цим, фінансові установи та відділення поштових служб теж змінять графіки роботи, пише «Today.ua».

Головні офіси і відділення всіх банків України 31 грудня 2020 р працюватимуть до 14.00, у них буде скорочений робочий день. З 1 по 3 січня — вихідні дні. З 4 по 6 січня 2021 р банки будуть працювати в звичайному режимі. Але 6 січня робочий день скоротять на одну годину. Враховуйте це, якщо плануєте здійснити фінансові операції в зазначені дні. З 7 по 8 січня — вихідні дні.

Графік роботи Нової пошти теж зміниться в період новорічних та різдвяних свят. Так, відділення 31 грудня будуть приймати і видавати посилки до 18.00. У перший день 2021 року біля Нової пошти — вихідний день.

З 2 по 5 січня відділення Нової пошти працюватиуть за раніше встановленими графіками. 6 січня — скорочений робочий день. 7 і 8 січня 2021 року відділення Нової пошти працювати не будуть у зв’язку з різдвяними святами.

Укрпошта лиш частково змінить графіки роботи на свята. 1 та 7 січня оголошено вихідними, однак чергові відділення національного поштового оператора продовжать надавати послуги населенню. В Укрпошті повідомили, що весь період посиленого карантину з 8 по 24 січня робота здійснюватиметься в стандартному режимі.

Джерело: Today.ua