Стрес може стати причиною багатьох проблем — і з роботою, і з сім’єю, і зі здоров’ям. Але щоби позбутися хвилювання, не обов’язково пити таблетки

Про те як навчитися керувати власним тілом, щоб виводити себе зі стресового стану, не вдаючись до лікарських засобів, розповідає сайт «Новивини Ю».

1. Щоб припинити хвилюватися (наприклад, перед публічним виступом), затисніть зовнішній м’ясистий край мізинця великим пальцем. Тисніть його якомога сильніше — і ви відчуєте, що страх зникає.

2. Якщо ніяк не виходить позбутися нав’язливих думок, затисніть одним пальцем внутрішню межу вашої брови (там, де починають рости волосинки), а іншим — зовнішню. Залишайтеся в такому положенні 10 секунд.

3. За сильної втоми великими пальцями обох рук натисніть на кістки черепа просто під очима. Тримайте їх у цьому положенні 10 секунд і повторюйте про себе: «Я втомився, але можу рухатися далі».

4. Якщо потрібно позбутися негативу, вказівним пальцем затисніть точку між носом і верхньою губою на 10–20 секунд.

5. Щоби швидко розслабитися, натисніть на складку під нижньою губою, але трохи вище підборіддя, промовляючи вголос свої страхи та побоювання.
Джерело:  Новивини Ю.