На щеплення у центр масової вакцинації, що у Міжнародному виставковому центрі на Броварському проспекті, можна потрапити без черг

Журналіст видання «Главком» випробував спосіб та поділився своїми враженнями.

На щеплення у центр масової вакцинації, що у Міжнародному виставковому центрі на Броварському проспекті, можна потрапити без черг. Спосіб випробував журналіст Стас Козлюк.

«З’явилася новина, що на вакцинацію відкритий запис онлайн. Черговий, блін. Але на відміну від того, що колись було в Дії, можна вибрати місце, дату й час. І все без черг. Записався на 10:30 неділі. Морально готувався до того, що все піде не так і доведеться стояти в загальній черзі годин 5. Але ніт.

Приїхав за півгодини до призначеного часу «В». На вході до МВЦ уже стояла черга на кілька сотень людей. Суто з цікавості пройшов у голову. І побачив диво! Виявилося, що є окремий вхід для тих, хто реєструвався. І вгадайте шо? Черг туди не було. Ввічливі волонтери завели в приміщення з кількома десятками кабін, в яких і відбувається вакцинація. Лікарка розпитала про самопочуття, дала заповнити листок під назвою «Інформована згода». Якщо хто не в курсі – це такий невеличкий бланк, де ви пишете про свої хронічні хвороби, читаєте інформацію про протипоказання і їх відсутність, побічні реакції тощо.

Дали сфотографувати флакон. Запропонували запіліть селфі під час уколу. Попросили посидіти у зоні відпочинку під наглядом волонтерів півгодини. Про всяк випадок. Видали пам’ятку, в яку вписали серію/номер вакцини, дату наступної вакцинації, контактні телефони й оце все. Весь процес зайняв хвилин 40, півгодини з яких я просто сидів й відпочивав», – ідеться у дописі.

Як потрапити на процедуру без черги:

  • Для початку ви маєте зареєструватися в «Дії».
  • Після цього з мобільного телефону (!) зареєструйтеся в Дії у чергу на вакцинацію. Треба, аби у додатку вашого телефону цей запис відображався.
  • Якщо ж ви, як і я, реєструвалися раніше і зробили це з десктопної версії, то в додатку на телефоні цей запис не відображається. І коли ви підете на вакцинацію, буде два варіанти: або показати лист, який вам приходив на пошту після реєстрації, або заходити в Дію через телефонний браузер. У мене попросили показати мейл-підтвердження від Дії.
  • Далі реєструєтеся в Helsi. Там записуєтеся на вакцинацію в МВЦ на Лівобережній: вибираєте дату, бригаду вакцинаторів і час, на який вам зручно прийти.
  • Скачуєте собі на телефон PDF-талон про те, що ви записувалися на конкретний час.
  • Приходите в призначений день і час. На вході показуєте мейл від Дії і талон від Helsi. Вас заводять у кабінку для вакцинації.

Джерело: Главком.