Кожні два дні прихильники української музики зможуть подивитися спеціально відзняті студійні лайви 14 артистів, які боротимуться за можливість виступу на Sziget.

У голосуванні беруть участь ADAM, Braii, Jonathan Livingston, DZ’OB, INDT, Fontaliza, [О], OY Sound System, Sasha Boole, The Unsleeping, YEYO, YUKO, Wavy Dem та ЦеШо,  про це повідомляє портал «Nachasi».

Всі відео будуть представлені попарно, аби глядачі могли з двох обрати те, що їм до вподоби більше, і проголосувати за нього протягом семи днів із моменту публікації.

Гурт, який у підсумку отримає найвищу оцінку аудиторії, стане лауреатом премії APPS Music & SZIGET: Awards 2019 і третім українським артистом у лайн-апі Sziget 2019.

На сайті премії вже оприлюднили перші лайви стартової пари учасників — YUKO та OY Sound System.

Переможців проміжного та фінального етапу APPS Music & SZIGET: Awards визначатимуть глядачі шляхом голосування.

Сім гуртів, лайви яких за результатами другого етапу премії наберуть найбільшу кількість голосів, потраплять до шорт-ліста. Його оголосять 28 травня.

Наступного дня у прямому ефірі YouTube-каналу APPS Apple Cider відбудеться фінал із трансляцією семи лайвів відібраних номінантів, під час якого буде запущене SMS-голосування.

Мета APPS Music & SZIGET: Awards цього року — нагородити найактуальнішого артиста з якісним лайвом, оминаючи обмеження в жанрі, віці та ступені визнання в Україні чи за кордоном.

Насолодитися лайвами YUKO та OY Sound System і проголосувати за фаворита можна вже зараз на сайті.

джерело: Nachasi