У 24-ту антарктичну експедицію запрошують учених, техніків, лікаря та кухаря. Всього в команді передбачено 12 місць

Нова експедиція розрахована, як і зазвичай, на рік, і продовжить дослідження своїх попередників у рамках державної програми. Зокрема, вчені рахуватимуть китів і пінгвінів, яких фіксують 15 станцій відеокамер, розташованих по периметру, повідомляє Work.ua.

Команда сміливців формується з 12 осіб: 7 наукових співробітників, дизеліста-електрика, системного механіка, системного адміністратора зв’язку, лікаря та кухаря. Єдині умови для всіх — відсутність хронічних захворювань, шкідливих звичок, готовність до тривалої ізоляції від звичайного життя, витримування холодів, неконфліктність і комунікабельність. Обов’язкове знання англійської, іспанської або іншої іноземної мови. Перевага надається кандидатам до 45 років.

Від учених потрібен досвід роботи за спеціальностями, які відповідають напряму Державної програми досліджень в Антарктиці, — геолого-геофізичні, гідрометеорологічні, океанографічні, медико-фізіологічні та геокосмічні дослідження.

Вимоги до лікаря — досвід роботи не менше як 5 років, знання діагностики, вміння працювати із сучасними медичними препаратами. Переваги надаються фахівцям в області хірургії, травматології, реаніматології.

У кухаря має бути не менше двох років досвіду та навички роботи з електронікою. Як для кухаря, так і лікаря, дуже вітається досвід в різних експедиціях або участь в АТО.

Перед початком експедиції відібрані кандидати пройдуть обов’язкове навчання.

Зарплата полярників становить у середньому 25 тис. гривень. Харчуванням, спеціальним одягом і взуттям, а також санітарно-гігієнічними матеріалами та ліками учасників експедиції забезпечать безкоштовно. Зв’язуватися з рідними можна буде через інтернет.

Щоб подати заявку на участь в експедиції, потрібно заповнити анкету та відправити її на адресу uac@uac.gov.ua до 30 листопада 2018 року.

джерело: Work.ua