Любителі подорожей на велосипедах вже скоро зможуть відвідати зону відчуження на двоколісному транспорті – побачити унікальний світ Чорнобильського заповідника, зупинитися у колишніх населених пунктах, які багато років приваблюють відвідувачів своєю самобутністю. Довжина траси складе біля 45 км.

Як повідомляє Урядовий портал, перший веломаршрут, який проходитиме територією зони відчуження, розробили і затвердили Держагентство з управління зоною відчуження та профільні підприємствами сфери управління агентства, пише Kiev24.

Зазначається, що під час розробки веломаршруту проводились технічні проїзди веломаршрутом разом із представниками спортивної та туристичної велоспільноти, щоб зафіксувати усі функціональні та топографічні особливості.

Загальна протяжність маршруту, що пролягає від КПП «Зелений мис» через села Куповате, Опачичі, Оташів та Плютовище, сягатиме понад 45 кілометрів.

Для усіх, хто братиме участь у проходженні веломаршруту, складено перелік умов та інструкції.

Кожна група буде забезпечена двома супроводжуючими, а на час облаштування маршруту буде наявний технічний транспорт, який зможе забезпечити підтримку учасників маршруту”, – розповів помічник директора Центру організаційно-технічного і інформаційного забезпечення управління зоною відчуження Кирило Гарник.

Джерело: Kiev24.