Передвиборчі дебати на стадіоні НСК «Олімпійський» коштуватимуть приблизно від 6 до 8 млн гривень, ці витрати розділять порівну виборчі фонди кандидатів у президенти

Дебати проходитимуть на двох сценах по різні боки стадіону.

Про це заявив спікер передвиборного штабу Володимира Зеленського Дмитро Разумков в ефірі одного з ТВ-каналів.

«Щодо трибуни, я думаю, що трибуна в Зеленського буде 19 числа», — сказав він. За словами Разумкова, вже були засідання робочих груп обох кандидатів у президенти.

«Вони проходять трошки дивно, тому що наші колеги виходять для проведення консультацій, потім повертаються. Була досягнута позиція, що на стадіоні саме на газоні поставити сцену не вийде, тому що буквально через кілька днів відбудеться футбольний матч, тож ми зіпсуємо газон, що неприпустимо. Тому було вирішено поставити сцену так, як зазвичай це роблять на концертах», — розповів представник Зеленського.

Однак, за його словами, сторона Порошенка вирішила, що будуть дві сцени. «Повернулися наші опоненти й сказали: ми поставимо другу сцену, тільки з іншого боку. Навіщо це робиться, я не знаю», — додав Разумков.

Він також повідомив, що вирішується питання присутності глядачів на стадіоні.

«Ще одним каменем спотикання є присутність прихильників на стадіоні. Було запропоновано 30 на 30. 30% — це люди, що підтримують Зеленського, 30% — ті, що підтримують Порошенка, і 40% — це люди, що або не визначилися зі своїм вибором або підтримували іншого кандидата. Думаю, це правильна позиція», — сказав Разумков.

Однак, як саме перевірятимуть позицію громадян, він пояснити не зміг.

Разумков висловив думку, що дебати на розстановку сил ніяк не вплинуть, але їх варто проводити, оскільки є запит суспільства.

«Якщо є запит суспільства, а він є, то треба проводити дебати. Проте я не вірю, що вони вплинуть на розстановку сил», — сказав представник Зеленського.

Він нагадав випадок, коли Віктор Янукович не прийшов на дебати з Юлією Тимошенко, але виграв вибори.

«На розстановку сил це не вплине, останні соціологічні дослідження показують, що понад 72% підтримують Зеленського», — підсумував Разумков.