У суботу, 12 жовтня, у самому серці Києві буде даний старт видовищному і драйвовому забігу з авторськими перешкодами DYKA GONKA

DYKA GONKA Київ – є вже другим івентом цьогоріч масштабного спортивного проекту DYKA GONKA, що поєднує три види активності: біг по пересіченій місцевості, подолання запаморочливих перешкод та боротьбу з викликами природи. На учасників чекає маршрут від 1 до 10 км та близько 25 незвичайних перешкод та завдань у завжди вражаючій локації, повідомляє «Соцпортал».

Організатор події, ГО «Дика Гонка», планує зібрати на заході близько 800 відважних і несамовитих учасників, які готові кинути виклик собі.

— Наша мета – не лише залучити людей до занять спортом, а й надати їм можливість відкинути все зайве, відкрити справжні емоції та енергію. Ми хочемо довести нашим учасникам, що жодних обмежень немає, всі обмеження в нашій голові і що вони можуть все. Наша команда кайфує від того, що нам вдається викликати у людей такі емоції, робити людей кращими і впевненішими в собі! Ми впевнені, що щирі, справжні емоції людей- це найкраща інвестиція в рідну країну з нашого боку, — зазначає ідейний натхненник і розробник усіх перешкод DYKA GONKA Руслан Клименко.

Особливості проекту

  • НОВИЙ ВИД СПОРТУ DYKA GONKA розвиває в Україні забіги з перешкодами або ж OCR (Obstacle race coursing) — вид спорту, який розвивається найдинамічніше у світі. За останні роки приріст учасників на таких забігах значно перевищив приріст учасників на класичних марафонах. Люди шукають нових викликів і способів відпочинку!
  • ВИДОВИЩНІСТЬ DYKA GONKA — це видовищно і захоплююче, адже це: біг лісами і схилами, подолання запаморочливих перешкод та боротьба з викликами природи. І головне — можливість для учасників перевірити свою ментальну та фізичну силу, спритність і витривалість.
  • ЗРОБЛЕНО В УКРАЇНІ. Організатори самі розробили і створили авторські оригінальні перешкоди та медалі, аналогів яким немає у світі. Все, що підготовано організаторами, — суто український продукт, який відповідає усім стандартам міжнародного рівня.
  • НЕЙМОВІРНА ЛОКАЦІЯ. DYKA GONKA відбувається цього разу в самісінькому серці Києва, поруч з метро, з неймовірними краєвидами, ДИКА, складна (особливо для PRO) та неймовірно непередбачувана!

Учасниками заходу будуть як прихильники активного відпочинку, так і професійні атлети – призери чемпіонатів Європи та світу у забігах з перешкодами.

джерело: Соцпортал