Концерт Сlassic Picnic від благодійного фонду Марії Дидковской «Відкрита музика міста», відбудеться 24 серпня.

Уже кілька років поспіль Classic Picnic, ініційований фондом Марії Дидковской «Відкрита музика міста», є одним з ключових інструментів популяризації класичної музики в Україні. Традиційно влітку проект збирає тисячі слухачів, які люблять класику, і навіть скептиків, які раніше й не здогадувалися, що цей музичний жанр може бути крутим, цікавим і захоплюючим, повідомляє «Соцпортал».


В цьому році, незважаючи на карантин і його наслідки, організатори вирішили не відхилятися від свого культурно-освітнього шляху і спеціально до Дня Незалежності України придумали новий формат. Так, 24 серпня Classic Picnic готує надзвичайний і дійсно масштабний концерт, який буде доступний одночасно онлайн та офлайн.

Про культуру потрібно говорити і просувати її в суспільстві, навіть в пандемічні часи. Тому ми зуміли адаптуватися до нової реальності і придумати максимально гнучкий формат, що дозволить всім бажаючим насолодитися справді якісною музикою як під відкритим небом, так і вдома, — коментує Марія Дідковський.


Під керівництвом режисера Олени Савчук зараз в різних куточках України проходять записи концертів видатних музичних колективів, які будуть транслюватися в День Незалежності на офіційному FaceBook сторінці Classic Picnic, порталі Jetsetter.ua, а також офлайн — на великому екрані в парку Тараса Шевченка (звичайно ж, на безпечної дистанції і з дотриманням масочного режиму).


До ініціативи вже приєдналися прославлені колективи з Києва, Харкова, Львова та Одеси. Справжні віртуози продемонструють вам, як звучить Україні, і, сподіваємося, потраплять в саме серце.

Зокрема, для вас виступлять:

  • Національна заслужена академічна капела України «Думка»
  • Національний академічний симфонічний оркестр України
  • Харківський національний академічний театр опери та балету ім. Лисенко
  • Львівська національна філармонія
  • Академічний камерний оркестр «Віртуози Львова»
  • Національний одеський філармонічний оркестр

Нам дуже важливо здійснити цей культурний прорив, показати широкій аудиторії красу класичної музики і високий рівень наших колективів. Саме тому я щаслива бути учасником процесу і бачити натхненні очі колег, які разом з нами творять «Оду Незалежності» з відкритим серцем. Це важкі дні зйомок під палючим сонцем, море хвилювань, але це варто того, щоб нас почула вся Україна в важливий для неї день, — поділилася режисер проекту Олена Савчук


Де: Парк ім. Тараса Шевченка
Коли: 24 Серпня
Початок: 19:00

джерело: Соцпортал