Інфраструктурна фірма Urban-Air Port і автовиробник Hyundai Motor Company планують відкрити мережу центрів літаючих таксі в 65 містах світу.

Компанії планують створити бази у Великій Британії, США, Франції, Німеччині, Скандинавії, Австралії, Південній Кореї та Південно-Східній Азії. Перший об’єкт повинен відкритися в Англії на початку 2022 року. На цій базі курсуватимуть Вантажні дрони, що перевозять охолоджені Медичні товари, пише «Наш Киев».

Urban-Air Port спеціалізується на побудові мереж для управління літаючими таксі і вантажними дронами. Цього року на інфраструктуру було витрачено 150 мільйонів доларів.

«Цей сектор стрімко зростає, і ми знаємо, що майбутнє з електричними літальними апаратами і дронами в містах скоро стане реальністю, але цього не станеться, якщо у нас не буде інфраструктури на землі і в повітрі», — сказав засновник і виконавчий голова Urban-Air Port Рікі Сандху.

У найближчі п’ять років Urban-Air Port планує створити мережу з більш ніж 200 об’єктів електромобільності по всьому світу. Хаби будуть спроектовані так, щоб підходити як для густонаселених міських районів, так і для більш віддалених місць.

Джерело: Наш Киев.