Спеціалізована техніка КП «Київавтодор» готова до використання в осінньо-зимовий період на 87%, повідомила прес-служба Київміськадміністрації з посиланням на гендиректора підприємства Олександра Густелева

«Весь теплий період року йде підготовка до зими. І вже в серпні дорожньо-експлуатаційні управління (Деу) забезпечені сіллю на 87-92% від потреби. Це один з кращих показників в Україні», — зазначив Густєлєв, якого цитує прес-служба., повідомляє Fixygen.

За його словами, згідно з планом підготовки до осінньо-зимового періоду, на 1 листопада «Київавтодор» повинен заготовити 38 тис. тонн солі. В даний час в ДЕУ — вже майже 40 тис. тонн. «Згідно з документами, розрахункова кількість солі для столичних доріг складає 59,2 тис. тонн на весь осінньо-зимовий період.

Втім використання реагентів залежить від погодних умов. Так, за минулий сезон було використано 38 тис. тонн», — додав гендиректор підприємства. Він підкреслив, що всього для зимового утримання готують 531 од. спеціалізованої техніки. «Серед всієї техніки варто відзначити подарунок федеративного уряду Німеччини за особистою домовленістю мера столиці Віталія Кличка: це 17 багатофункціональних машин марки Mercedes і MAN. Машини Не нові, однак мають значний технічний ресурс і використовуються київськими дорожниками повсякденно. На дорогах столиці ці машини успішно працюють з 2016 року», — зазначив Густєлєв.

джерело: Fixygen