Гороскоп на червень 2021 розповість кожному знаку Зодіаку про перспективи, шанси, можливості, а також труднощі і небезпеки, які уготовані нам в перший місяць літа

Прогнозом на червень поділилася відомий астролог Аріна Артуровна, пише Великий Київ.

Овен


“Червень буде дуже активним місяцем, ви будете перебувати у великому потоці незрозумілої інформації, контактів, займатися клопотами й не виключено, що доведеться з’їздити у відрядження або короткі ділові поїздки. Місяць не виключає підступи та обмани, тому будьте дуже уважні при підписанні будь-яких договорів, контрактів, при проведенні переговорів і отриманні важливої інформації”, – розповідає астролог.

Подбайте про братів і сестер, щоб вони не потрапили в погану ситуацію, або ж їм знадобитися ваша допомога. В дорозі можуть бути непередбачені ситуації, втрата документів, поломки авто, ситуації зі штрафмайданчиком, штрафи.

Гарний час для спілкування з друзями, вечірки будуть душевними та веселими, але не сприймайте слова занадто серйозно. Не довіряйте незнайомцям, до інформації, що надходить, ставитеся скептично. Не розкривайте свої карти, тому що є ймовірність пліток і інтриг.

Будьте гранично зосереджені на переговорах, угодах і попередніх домовленостях, оскільки в кінці місяця все може піти не так, як ви задумали, а слово буде не стриманим.

У коридорі затемнень може розкритися таємна інформація, будуть викриття, що стосуються вас або вашого оточення. Так само в цей період буде спостерігатися нервозність, неуважність, дратівливість.

Можливі сварки з родичами, сусідами, приятелями, часто з незначних причин. У цей час зазвичай з’являються непередбачені термінові справи, багато відволікаючих, що не входять в денні плани контактів. Інформацію треба перевіряти ще раз, нові справи не починати.

Телець


“Особливу тему місяця займе фінансова сторона. У коридорі затемнень буде спостерігатися мінливість настрою, душевна нестійкість. Багато сил ви будете витрачати на пошуки додаткових заробітків, можливі надходження нових пропозицій по роботі, співпраці. Затемнення покаже вам можливості примножити свій статок”, – прогнозує експерт.

В цей час краще не купувати великі та дорогі речі, оскільки ймовірно, що ви захочете повернути їх або вона швидко зіпсується або не підійде вам.

Якщо потребуєте роботи – саме час шукати вакансію, відповідну вам, але рішення приймайте в кінці місяця. Якщо ви зберетеся в подорож, то найкраще відправлятися в те місце, де ви вже були, оскільки можуть бути розчарування, непередбачені витрати та ситуації.

Тельці без пари можуть розраховувати в цей час на романтичне знайомство в дорозі, поїздках і на навчанні. Бізнесменам варто утриматися від розширення і знизити обороти в цей період, інвестувати можна тільки починаючи з кінця місяця.

Будьте уважні з цінними речами, прикрасами та важливими документами – висока ймовірність втрат. Для самоосвіти та підвищення кваліфікації, нових книг – якраз той самий час. Потрібна інформація сама буде литися вам у вуха.

Близнюки

Це вельми непередбачуваний місяць для Близнюків і що вам стукне в голову – тільки вам відомо. Можливі такі вчинки, які ви самі від себе не очікували.

“Протягом місяця буде спостерігатися сильний егоцентризм, відсутність терпіння і терплячості, метушливість, необдуманість, необачність у рішеннях, готовність братися одночасно за кілька справ, які так і не доведуться до кінця, ви можете поміняти рішення, чого б воно не стосувалося, неодноразово”, – пише Аріна Артуровна

Поверхнева цікавість і допитливість, вічний пошук самого себе. У цей період можете спробувати позбутися від різних залежностей або поганих звичок У цей період добре заявляти про себе або давати будь-яку інформацію. Місяць хороший для фінансової активності. Можливі хороші доходи від оренди нерухомості.

У фінансових питаннях не можна повністю розраховувати на партнера, оскільки він або ви можете не стримати слово або поміняти рішення.

Червень підходить для реалізації будь-яких проєктів, виступів перед публікою, успіх чекає того, хто буде проявляти свою активність на максимум.

“Але в цей період варто проявляти акуратність за кермом, так само варто берегти здоров’я протягом усього червня, найкраща профілактика – вітаміни, прогулянки, свіже повітря і позитивне мислення”, – додала вона.

Рак

Червень буде наповнений таємницями, сильною інтуїцією, натхненням, тому варто мислити більш позитивно, прогресивно, відмовляючись від маячних і туманних мрій.

Ваша поведінка буде більш прихована, ніж зазвичай і вельми дивною для оточуючих. Можливі таємні переговори, дії та зустрічі. Так само можуть бути таємні любовними зустрічі або вестися подвійне життя.

“Є можливість познайомиться з цікавою людиною, яка в майбутньому може стати другом або коханою людиною. Весь місяць – відмінний час для романтичної подорожі зі своєю людиною. Батьків-Раків порадує дитина своїми успіхами в спорті або творчості”, – пише Аріна

Можливі контакти з людьми сумнівної репутації, розкриття таємниць.

Лев

“У цьому місяці не варто будувати занадто довгострокові плани, так як відбудуться такі події, які змінять ваше життя, думку або цей період. Є ймовірність невірних порад, нереалістичність планів і марні надії”, – розповідає експерт.

За словами Аріни, зв’язки, що виникають в цей час, будуть недовговічними, покладатися на нових друзів не можна. Можливі розбіжності, сварки з друзями, спонсорами, покровителями і керівниками спільнот.

Але є і позитивні моменти – можливий вдалий збіг обставин у багатьох робочих питаннях і везіння фортуни. Помічниками у розв’язанні проблем стане ваше творче і неординарне мислення, або креативний знайомий.

Також проявляться комунікаційні таланти, ви зможете знайти спільну мову навіть з самими незговірливими і проблемними клієнтами.

Здоров’я в цьому місяці – сфера, якій слід приділити особливу увагу. Найбільш несприятливі: перша і друга декада, коли велика ймовірність хвороб, коли неприємність може зустріти в найнесподіваніших місцях.

“Цього місяця не варто ризикувати, краще виключити екстремальні розваги, будьте обережні на дорогах, за кермом, в місцях великого скупчення. Сприятливий час для отримання консультацій в будь-якій діяльності, добре будуть складатися відносини з дітьми, можливі успіхи і їх досягнення”, – резюмувала астролог.

Діва

“Соціальний, кар’єрний та будь-який інший статус відіграватиме велику роль у вашому житті. Або ви задумаєтеся про його зміну: наприклад, самотні вирішаться укласти союз, а ті, які в шлюбі – навпаки підуть у вільне плавання. Також зміни чекають в сім’ї або на роботі”, – розповідає Аріна.

За словами астролога, слід очікувати серйозних розмов з начальником або статусними або впливовими людьми. Червень – не найкращий час, щоб подавати документи, наприклад, на візу, резидентство або в інші установи. Але якщо це вже повторна маніпуляція, то тут вас може очікувати успіх.

В особистому житті вас може чекати сплеск сильних почуттів. Спільне відвідування всіляких розважальних заходів додасть фарб у ваше життя.

У червні на всі фінансові питання варто дивитися дуже практично, ви зможете прорахувати вигоду і розпорядитися кредитними та інвестиційними грошима. Варто звернути увагу на творчі проекти, а також проекти, пов’язані з освітою, зарубіжним партнерством, наукою або спортом.

“Плануйте, розробляйте ідеї щодо розширення бізнесу, але впроваджувати їх варто в липні. Зовнішня торгівля, різні далекі поїздки сприятимуть хорошим доходам і зв’язкам, можливостям. Родичі в червні можуть надати фінансову підтримку, але можуть бути сварки з матір’ю або родичами по її лінії”, – додала експерт.

До здоров’я потрібно бути дуже уважним. В цей час також потрібно бути гранично обережним на дорозі, за кермом. Щоб заспокоїтися і зняти напругу, Дівам варто зайнятися творчістю або спортом на природі.

Терези

“У червні ви можете отримати важливу інформацію пов’язану з рішеннями суду, родичами, шлюбом, роботою або здоров’ям батьків. У цьому місяці ви зможете заслужити авторитет серед підлеглих і повагу з боку начальства. Також є можливість отримати нову посаду і просунутися по кар’єрних сходах. У цьому Вам допоможуть зв’язки і впливові знайомства”, – прогнозує Аріна

Тим же, хто тимчасово залишився без роботи і зайнятий пошуком підходящої вакансії, з’являться нові пропозиції. Можливо, ваш чоловік або партнер отримає підвищення зарплати або великий дохід.

Поїздки і подорожі найкраще здійснювати в місця, де ви вже були, так як можуть бути непередбачені ситуації. Це не найкращий час, щоб приймати пропозицію укласти союз шлюбний або партнерський, а також реєструвати відносини. Найкраще ці справи відкласти на липень.

“Але в будь-якому випадку, у вас буде можливість підвищити свій статус, просунути свій бренд або піднятися по кар’єрі. Турбуватися про матеріальне благополуччя сім’ї в червні не доведеться – сім’я буде добре забезпечена. Можлива матеріальна допомога від родичів або спадок”, – додала фахівець.

Скорпіон

“У червні потрібно постаратися контролювати себе і свої емоції, так як все може псувати грубість в розмовах, занадто різкі судження і поведінка. Досягненню поставлених перед собою цілей допоможуть вроджена інтуїція і проникливість, далекоглядність і критичне мислення”, – розповідає Аріна Артуровна.

Бізнесменам варто проявити себе на максимум – продемонструвати свою схильність до співпраці, ділову хватку і зацікавленість, а також продумати план отримання вигоди.

Період ідеально підходить для спільних подорожей з другою половинкою, діловим партнером або найкращим другом. У поїздках вас чекає цікаві експіріанс і натхнення до звершення нових цілей і проходження перешкод.

Дохід можна отримати від партнерств, колаборації, зарубіжного співробітництва, нерухомості, розваг і організацій різних заходів. Можуть бути думки про те, щоб взяти кредит, зайняти або інвестувати, але це найкраще реалізовувати в липні.

“Коридор затемнень може розкрити якусь інформацію, наприклад, ви випадково дізнаєтеся щось таємне або самі проговоритеся. Також можуть мучити страхи, фобії, погані передчуття, ви будете більш підозрілим, незадоволеним і емоційним. Можуть з’явитися проблеми, пов’язані з фінансовими документами, чужими грошима і здоров’ям. Можна постраждати від власної цікавості, проговоритися або спустити марно чужі гроші”, – резюмувала астролог.

Стрілець

“У червні є ризик виникнень різних труднощів як в діловому партнерстві, так і в особистому партнерстві, в любовних заходах. Можлива вітряність, невиконання взятих на себе зобов’язань, а також обман і невірність як з Вашого боку, так і з боку партнерів буде основною причиною розладів і розривів”, – розповідає експерт.

Також спливуть питання стосуються нерухомості, розділу майна, батьків, можливі конфлікти в сім’ї. Гранично акуратно і уважно потрібно бути при підписанні договорів і будь-яких паперів, що стосуються нерухомості і вкладень. Можливо, вимушений переїзд або буде потрібен ремонт. Доходи і вигідні вкладення порадують, так як гроші будуть надходити з різних джерел.

Добре зайнятися психологією, самоаналізом, піти на курси підвищення майстерності, захопитися розведенням тварин або освоєнням складної техніки, грою на музичному інструменті або танцями.

“Здоров’я в червні зажадає вашої уваги, можуть бути загострення хронічних захворювань, тому повноцінний відпочинок на природі, рухливі ігри на свіжому повітрі і активний спосіб життя, правильне харчування допоможуть поліпшити ваше самопочуття”, – резюмувала астролог.

Козеріг

“У червні на першому місці буде власне здоров’я і все, що пов’язано з повсякденним життям і клопотами. Помітні труднощі можуть бути у відносинах з начальством і підлеглими, домашнім персоналом, з колегами, особливо через взяті на себе непосильні зобов’язання перед іншими. Цим сферам варто приділити увагу”, – говорить астролог.

За словами астролога, може бути сильна внутрішня тривога, швидка вразливість, критичний розум щодо себе та інших, невпевненість у своїх силах, надмірна хвороблива практичність, нервозність.

Обов’язково потрібно стежити за здоров’ям і не переробляти на роботі. Так як можуть бути нервові зриви і погіршення самопочуття. У партнерстві і сім’ї має проходити все гладко, але це не найкращий час для нових знайомств. Можливо, хтось із колишніх нагадає про себе.

“Початок літа – прекрасний час для вдосконалення фігури і зміцнення здоров’я. Фітнес, пробіжки в парку, танці, велосипедні прогулянки – все, що пов’язано з фізичними навантаженнями, зараз дасть максимальний ефект, не пропустіть момент і обов’язково підключіть до цього вашого партнера або друга – результат буде ще яскравіше, а відносини міцніше. Зміцнюйте імунітет, ведіть здоровий спосіб життя і більше бувайте на природі”, – додала Аріна Артуровна.

Водолій

“У цьому місяці ви будете брати активну участь в процесі освіти і виховання власних дітей, глибше і більш відповідально ставитися до партнера по коханню, а любовні трикутники отримають свій розвиток і свої наслідки”, – пише астролог.

Можливо, ви або ваша пара передумає щодо своєї любові або симпатії, а в який бік – все залежить від ситуації, в якій ви перебуваєте. Також діти, будь-які заходи та організаційні питання можуть завдати чимало клопоту.

Слід уникати таємних любовних зв’язків і захоплень, не зловживати алкоголем – все це може привести до несподіваних наслідків, які зіпсують і репутацію, і серйозні стосунки.

Добре в цей час зайнятися творчістю або повернутися до старого хобі, на яке у вас раніше не було часу. Якщо ви організовуєте заходи, то варто перевірити ще раз все двічі і підготувати план Б.

“Фінансова вигода може бути від викладання, ютюба, консультування, фінансових операцій на валютній біржі, а також від ігор і розваг. Також відмінний час, щоб підвищити кваліфікацію, навчитися чомусь новому, цікавому. Ви можете захопитися акторською та ораторською майстерністю, співом, музикою, робототехнікою, полюванням і риболовлею”, – додала експерт.

Риби

“У червні можливі труднощі в спілкуванні з родичами, сім’єю, вони можуть вносити суєту, занепокоєння з приводу стану справ в сім’ї або з батьками. Можливі сімейні сварки, розбіжності в думках, відсутність взаєморозуміння і багато дратівливості, підозрілості, зайвої критичності”, – розповідає астролог.

Можливі незаплановані зміни в будинку, вимушені переїзди, перероблення ремонту, поломки, перегляд договору з нерухомості. Також, батьки можуть не схвалити ваш особистий вибір, можливі конфлікти через партнера. Деякі Риби приймуть рішення жити під одним дахом з коханою людиною, але все може змінитися через місяць.

Добре будуть складатися взаємини з дітьми, можливо, ви з якоїсь причини будете пишатися ними з приводу їх досягнень. Сімейні Риби будуть насолоджуватися гармонією і взаєморозумінням.

Сприятливий час для різних культурних і розважальних заходів – відвідування концерту, театру, виставки.

“Гранично уважним потрібно бути під час поїздок і зі своїм авто. Дотримуйтесь правил ДД, проведіть ТО автомобіля, застрахуйте своє авто, щоб мінімізувати небезпеку збитку”, – резюмувала астрологиня.

Джерело: Великий Київ.