Навіть самі рутинні завдання — це складник кар’єрного успіху, тому вам треба навчитися терпінню

  • У бізнесі немає друзів.

Навчіться залишати особисті уподобання, коли справа стосується бізнесу. Ви ніколи не зможете спрогнозувати, як поведе себе ваш нібито друг, якщо ви потрапити в коло його життєвих або фінансових інтересів.

  • Навчайтеся підкорятися.

Не варто демонструвати наявні у вас лідерські якості й прагнення отримати вищупосаду— не всі керівники люблять занадто жвавих підлеглих, але і сидіти на місці теж не потрібно.

  • Умійте вчасно промовчати.

Колеги можуть виставити вас в поганому світлі перед начальником, якщо ви обговорюватимете його роботу з ними. Тому краще ретельно зважити, перш ніж сказати щось пікантне навіть самому перевіреному часом колезі.

  • Не поспішайте.

Виховуйте звичку ставитися до нудних робочих моментів як до частини досвіду. Не забувайте, що людей, здатних без роздратування вирішувати рутинні робочі питання, завжди гідно оцінять.

  • Гординя — це гріх!

Гординя здатна погубити навіть найталановитіших фахівців, адже вони просто забували про те, ким були до того, як піднялися на кар’єрну вершину.

Не практикуйте зневажливо-поблажливе ставлення до своїх колег, які обіймають нижчі посади. Хтозна, можливо, в майбутньому ви поміняєтеся місцями, і тоді вам буде дуже важко пояснити, чому ви так себе повели.

джерело: Сегодня