У сучасних умовах економічної нестабільності існує підвищений ризик потрапити під скорочення і втратити роботу. Щоб утримуватися на робочому місці довго й отримувати за це гідну віддачу, необхідно добре орієнтуватися в ситуації на ринку праці, вміти зменшити ризик звільнення і вибирати правильну кар’єрну стратегію.

Будьте активним й ініціативним

Пропонуйте нові ідеї, знаходьте нові можливості допомогти компанії в розвитку або подоланні складного періоду, вносьте пропозиції, як покращити сервіс, зробити робочі процеси ефективнішими або менш витратними тощо. Це покаже керівнику, що ви працелюбні і зацікавлені в процвітанні компанії та прагнете до результатів.

Зробіть ваші результати помітними

Робіть більше, ніж інші співробітники, беріться за складні завдання, вирішіть відкладені питання, за які ніхто не брався — це виділить вас із загальної маси й продемонструє керівництву, що ви цінніше більшості інших працівників.

Підвищуйте свою цінність

Більше результатів і досягнень своєму роботодавцю приносять співробітники, які постійно навчаються нових навичок і компетенцій, підвищують кваліфікацію, орієнтуються в нових тенденціях у своїй професійній області. Приділіть час розвитку свого.

Будьте лояльні

Покажіть, що ви з компанією — одне ціле, і тому зацікавлені в її процвітанні. Не варто висловлювати невдоволення зарплатою, керівництвом або умовами праці в розмовах із колегами — про це рано чи пізно стане відомо.

Сприяйте злагодженій командній роботі

На вашу користь буде грати вміння бути частиною команди. Якщо ви вмієте знаходити спільну мову з колегами та ефективно взаємодіяти зі співробітниками для загального результату — це покаже, що ви добре вписується в компанію і робочий процес. Ставтеся до колективу, як до єдиного організму, де кожна частина однаково важлива й виконує свою функцію, необхідну для загального блага.

джерело: PowerPact HR Consulting