Верховна Рада підтримала в першому читанні законопроект, яким пропонується посилити кримінальну відповідальність за порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують ТЗ в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння.

Проектом пропонується доповнити КК новою ст. 286-1, виділивши порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило потерпілому середньої тяжкості тілесні ушкодження або заподіяло смерть потерпілого, вчинені в стані алкогольного сп’яніння або у стані, викликаному вживанням наркотичних або інших одурманюючих засобів, і передбачити кримінальну відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від 8 до 10 років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк 10 років, про це повідомляє «Надзвичайна Ситуація».

Також законопроектом передбачено, що особа, позбавлена права керування транспортним засобом, немаючиправанакеруваннятранспортним засобом, керувала ним, каратиметься позбавленням волі на строк 5 років з позбавленням права керувати транспортними засобами довічно.

джерєло: Надзвичайна Ситуація