За даними Міжнародної організації праці, у 2017 році понад 192 млн людей у світі не мали роботи, а 1,4 млрд осіб змушені працювати на погано оплачуваних роботах без соціального захисту.

За оцінками організації рівень безробіття, що становить 5,6% усього працездатного населення планети, є високим,як порівняти з попереднім роком, про це розповідає «Корреспондент».

Найвищий рівень безробіття (11,7%) зафіксовано у країнах Північної Африки. Кількість людей, що не мають роботи, там становить близько 8,7 млн осіб. Особливо поширене безробіття у цьому регіоні серед молоді та жінок. Натомість у Північній, Південній і Західній Європі рівень безробіття, навпаки, найнижчий із 2008 року — 8,5%. Для порівняння, у 2016 році він становив 9,2%.

Досі близько 1,4 млрд людей по всьому світу змушені працювати на погано оплачуваних роботах без соціального захисту. Часто таких працівників наймають за умов погодинної оплати, наприклад, для роботи на полях чи будівництві. За даними МОП, у країнах, що розвиваються, на таких соціально незахищених роботах працюють троє з чотирьох найманих працівників. У наступних два роки, за оцінками експертів, кількість таких робітників збільшиться на 35 млн.

джерело: Корреспондент