На початку червня на сайтах пошуку роботи з’явилися незвичні для українців вакансії. Компанії шукають акваріумістів, постижерів, аеродизайнерів

Спеціалістам обіцяють гарну заробітну плату. Що входить в обов’язки та які вимоги висувають до кандидатів.

Постижер – спеціаліст з виготовлення перук в Alexandra Andreeva Studio

Співробітників шукають у цех з виробництва перук. Потрібна людина з мінімальними навичками шиття, швейною машинкою. Є можливість працювати вдома. Обіцяють платити 10 тис. грн.

Тренер-інструктор з роликових ковзанів у «АПВІ»

Роботу пропонує компанія, яка надає послуги тренерів і педагогів. Основні вимоги до кандидатів — уміння базово кататися на роликах та спілкуватися з дітьми. Тренеру потрібно буде проводити групові та індивідуальні заняття. Обіцяють зарплату 100 грн/год.

Чайний майстер/чайний сомельє

Це робота не на постійній основі. Сомельє потрібно буде створювати унікальні чайні купажі і заварювати їх альтернативними способами. Шукають людину з досвідом роботи в чайній індустрії від двох років.

Кутеровник/готувач фаршу у «Кронтес»

Компанія спеціалізується на виготовленні харчування для домашніх тварин. Шукають людину з профільною освітою — м’ясне виробництво, або досвідом роботи на м’ясному виробництві від двох років. Також важливий досвід роботи з кутером або фаршозмішувачем. Обіцяють офіційне працевлаштування з першого дня та повний соціальний пакет. Компанія забезпечує спецодягом, корпоративним розвезенням від метро.

Помічник піротехніка, інженер зі спецефектів у «Піро-Синтез»

Компанія з продажу піротехніки шукає кандидата з посвідченням водія категорії «В», готового та здібного до навчання. Досвід роботи не потрібен. Розгляне студентів останніх курсів.

Акваріуміст/помічник акваріуміста в «Устриці Скіфії»

Акваріумна компанія шукає працівника на часткову або повну зайнятість. Досвід роботи необов’язковий. Водночас обов’язкова наявність водійського посвідчення категорії «В». Можливі відрядження як в межах України, так і за кордон. Заробітну плату обіцяють на рівні 600 грн/день.

Декоратор, аеродизайнер у ballooneria

Компанія, яка займається оформленням свят набирає нову команду. Пропонують змінний графік роботи, можливі ранні та пізні виїзди на монтажі, велику клієнтську базу та багато простору для втілення сміливих ідей.