У Києві настала метеорологічна весна. У Центральній геофізичній обсерваторії імені Бориса Срезневського зафіксували шостий температурний рекорд лютого 2020 року — 18 числа температура в Києві була на 0,9 градуса вище, ніж 70 років тому.

Про це повідомили на сайті обсерваторії, пише Наш Київ. Середньодобова температура повітря у вівторок, 18 лютого, склала +5,9 градусів.

«Це вже шостий температурний рекорд у лютому, який з 10 числа розпочав метеорологічну весну в столиці», — зазначили на сайті.

В обсерваторії повідомили, що цього року зима в Києві стала другою найтеплішою за останні 139 років. Тепліше було хіба що в 2007 році. За даними кліматологів, метеорологічна зима в столицю так і не прийшла — вона більше нагадувала осінь.

Синоптик Наталка Діденко на своїй сторінці в Facebook назвала погоду передостаннього тижня лютого більш весняної, ніж зимової.

«Новий лютневий тиждень можна назвати березнем, тому що і мінливість погоди, і температура повітря, і свіжі вітри, і навіть змішані опади ближче до вихідних — це все швидше рання весна, ніж зимові прояви», — написала вона 17 лютого.

джерело: Наш Київ