Протягом фестивалю Atlas Weekend на ВДНГ працюватиме центр масової вакцинації. З 5 по 11 липня бажаючі зможуть зробити щеплення від COVID-19 в павільйоні №9 за попереднім записом.

Про це стало відомо з повідомлення прес-служби Міністерства охорони здоров’я України, пише КиївВласть.

«Наша мета-прищеплювати якомога більше українців від COVID-19, щоб досягти колективного імунітету. Протягом наступного тижня на Atlas Weekend у Києві працюватиме ще один центр масової вакцинації. Це дозволить не тільки захистити більше людей від коронавірусної хвороби, а й популяризувати щеплення серед молоді», – заявив Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко.

Згідно з повідомленням, центр вакцинації на фестивалі працюватиме з 5 по 11 липня з 10:00 до 16:00. Щепитися там зможуть всі бажаючі за попереднім записом, яка доступна за посиланням. При цьому квиток на сам фестиваль для процедури імунізації мати не треба. У центрі будуть прищеплювати вакциною CoronaVac виробництва Sinovac Biotech.

Щеплення робитимуть вісім мобільних бригад з імунізації. Також на території центру чергуватиме команда з надання екстреної медичної допомоги.

“Для нас дуже важливо публічно підтримати вакцинацію. Нам як представникам креативної індустрії дуже важливо, щоб бурхливі часи пандемії закінчилися швидше. Тому ми з партнерами організуємо центр вакцинації від COVID-19 на території ВДНГ, під час фестивалю, щоб всі бажаючі мали можливість вакцинуватися», – заявив генеральний директор Atlas Weekend Дмитро Сидоренко.

Також відомо, що з понеділка, 5 липня, Центр вакцинації проти COVID-19, створений на базі Міжнародного виставкового центру (МВЦ), працюватиме щодня. Свою роботу Центр розпочинатиме о 10:00, закінчуватиме – о 17: 30.

Джерело: КиївВласть.