Носіння захисної маски-один з ключових способів ефективної профілактики коронавірусної інфекції, тому важливо знати, як правильно носити маску взимку, щоб вона не втрачала своїх функцій.

На думку фахівців, основне правило носіння маски взимку-частіше міняти її. «Якщо в масці скупчився конденсат, що в холодну пору року загрожує утворенням своєрідних бурульок, то потрібно замінити її на нову. Сніг, конденсат-потрібно звертати увагу на такі речі», — радять лікарі, пише сайт «Новини Ю».

Фахівці вважають, що маски з клапаном, які можна побачити на обличчях деяких людей на вулицях, призначені для свідомо здорових людей — тобто, для медичного персоналу або перехворілих, які точно знають свій статус. Якщо ви не впевнені на 100 відсотків, що перехворіли COVID-19, то уникайте масок з клапаном, так як з ними ви будете наражати на небезпеку здоров’я оточуючих людей.

Існують маски, які опускаються на шию подібно хустці — такі захисні засоби непогано підходять для зими. «Сьогодні почали виробляти одяг з урахуванням ситуації з коронавірусом-в ній передбачені, наприклад, кріплення для масок. На прикладі одягу ми бачимо, як змінюється світ, щоб швидше перемогти пандемію COVID-19», — уклали медики.

Джерело: Новини Ю