Масштабний освітній фестиваль «Маркет мов», що відбудеться 15 вересня на Хрещатику, зорієнтує гостей, де можна безкоштовно вивчити мови, дасть можливість знайти роботу, тут можна буде навіть одружитися

Фестиваль буде присвячено тому, як зробити українців кращими, розумнішими, як дати їм можливість більше їздити по світу. Проект готують МІП та Студентська рада при міністерстві, як партнер залучена платформа Lingva.Skills, повідомляє «Укрінформ».

Гостей чекає дуже великий вибір від різних дипломатичних представництв, лінгвістичних шкіл, зокрема щодо можливостей безкоштовного вивчення мов. Буде презентовано великий проект — сферичний кінотеатр «Україна 360», який покаже відео 360 градусів про найкращі місця України.

Цьогоріч вирішено зосередитися на трьох найпопулярніших мовах у світі — англійській, німецькій і французькій. У рамках фестивалю відбудуться цікаві квести цими мовами, покази фільмів англійською, зокрема стрічки «Дякую». Радник МІП з питань освітніх проектів Володимир Жемчугов проведе бесіду зі студентами і презентує англомовну стрічку «Бранці Кремля».

Фестиваль відбудеться на території від Майдану до вулиці Прорізної, він стартує о 12:00 і триватиме до 21:00. Фестиваль завершить концерт, який відбудеться з 19:00 до 21:00.

джерело: Укрінформ