Мережа АЗК «ОККО» встановила контейнери для збору речей на п’яти своїх заправках в Києві: на Дніпровській Набережній, 8, просп. Героїв Сталінграда, 1-А та Броварському проспекті, 20-З, а також на просп. Леся Курбаса 2-Ж та на проспекті Генерала Ватутіна 2-А. Заправні станції біля житлових масивів було обрано спеціально, щоб людям було зручніше завозити речі.

Уживаний одяг і взуття, книги, постіль, кухонний посуд будуть пізніше передавати у волонтерський центр гуманітарної допомоги «Кожен може допомогти», які опікуються потребами вимушених переселенців. Тому велике прохання: віддавати бажано речі, придатні до використання.

Магазин «Ласка працює за принципом британських charity store: одні люди безоплатно приносять речі в магазин, інші — купують їх. Частина вторгованих коштів іде на утримання магазину, а все інше — на благодійність та облаштування міста. Магазин працює за адресою: вул. Чапаєва, 3 з 11:00 до 20:00 по буднях і з 10:00 до 21:00 по вихідних.

ТРЦ SkyMall. На 3-му поверсі є контейнер для збору речей. Приймають одяг, взуття, меблі, книги, предмети інтер’єру.

Волонтерський пункт по вулиці Фролівській 9/11 розташовано на місці, де колись була фабрика «Юність». Тут забезпечують переселенців одягом, посудом, ковдрами, постільною білизною, харчами. Приносити можна все, що потрібно в повсякденному житті. Центр працює з понеділка по четвер із 12:00 до 18:00, а в суботу та неділю з 13:00 до 19:00. Інші центри організації працюють у МВЦ на Броварському проспекті, 15, павільйон 1А і в лікарні №17 у Лабораторному провулку, 20.

Благодійний фонд «Соціальне партнерство» співпрацює з Комітетом Ветеранів ВВВ, організаціями, що опікуються проблемами дітей, інвалідів, біженців, малозабезпечених сімей та інших. Тут приймають жіночий, чоловічий, дитячий одяг і взуття в хорошому стані незалежно від сезону. Також будуть раді постільній білизні, іграшкам, справній побутовій техніці. Речі можна привозити щодня та цілодобово за адресою провулок Лобачевського, 8-а