Підігрів теплоносія і відновлення гарячого водопостачання в житлові будинки відбувається поступово з дотриманням відповідних режимів теплопостачання і технологічних процесів

Як правило, пише портал «Місто Київ», в означений день закінчення гідравлічних випробувань, кияни починають панікувати і лаятися через належного відсутності гарячого водопостачання. Втім, озираючись на практику минулих років, коли багато в чому Києва не було гарячої води, такі поведінки цілком виправдані.

Так, наприклад, в понеділок, 25 травня, в столиці було завершено перший етап проведення гідравлічних випробувань і жителям Троєщини, Виноградаря, Воскресенки, Оболоні, Відрадного, а також на Мінському і Лісовому масивах, повинні були відновити гарячу воду. Вона — вода з’явилася, але не відразу, і не у всіх в один день. Як пояснили в КП «Київтеплоенерго», для відновлення гарячої води, причому необхідної температури, потрібно близько доби.

«Підігрів теплоносія і відновлення гарячого водопостачання в житлові будинки відбувається поступово з дотриманням відповідних режимів теплопостачання і технологічних процесів. Різке підвищення температури теплоносія може привести до виникнення аварійних пошкоджень, тому температура теплоносія підвищується помірно — на 2-3 градуси на годину. Холодна вода в системі під час циркуляції поступово заміщається гарячої. З початку запуску роботи джерела тепла після випробувань до появи гарячої води у всіх будинках потрібно близько доби», — пояснили в КП.

джерело: Місто Київ