Київська влада веде активну боротьбу із самовільними архітектурними рішеннями киян. З початку року чиновники виписали 13 розпоряджень на демонтаж 21-ї незаконної прибудови до будинків, а незабаром візьмуться і за неузгоджені кондиціонери на фасадах, а також реконструйовані балкони

Робота над проектом розпорядження міської адміністрації, який надасть відповідні повноваження комунальним службам, завершена. І, як тільки документ буде затверджено, місто почне займатися питанням незаконних кондиціонерів, реконструйованих балконів, а також зміненими формами вікон. Утім, торкнеться це тільки архітектурних пам’яток, повідомляє портал «UBR».

Спочатку об’єкти перевірятиме інспекція самоврядування, яка вже є в структурі КМДА і підпорядковується безпосередньо профільному заступнику. І за кожним конкретним випадком буде ухвалюватися рішення. Насамперед відштовхуватимуться від центральної частини, де сьогодні хаотично розміщені балкони, кондиціонери, різні прибудови, що спотворюють зовнішній вигляд будинків. Мова не йде про заборону кондиціонерів у центральній частині міста взагалі. Просто власникам квартир доведеться узгодити розміщення техніки на фасадах із чиновниками.

джерело: UBR