Видання Foreign Direct Investment Magazine склало рейтинг рентабельності інвестицій. Київ увійшов до десятки найкращих європейських міст з прибутковості вкладень з позиції ефективності залучених ресурсів, посівши шосту сходинку fDi Magazine входить у групу Financial Time

Журнал щорічно публікує рейтинг рентабельності інвестицій, який показує, як міста ефективно використовують свої ресурси для залучення вкладень. fDi Magazine опублікував два списки: «Рейтинг рентабельності бюджетних інвестицій» і «Рейтинг рентабельності інвестицій у персонал», повідомляє портал «Na chasi».

Видання оцінювало бюджет, кількість працівників, які залучають іноземні інвестиції, та розмір інвестицій за рік. Дані брали з відкритих джерел, а потім аналізували за допомогою fDi Intelligence. Це онлайн-інструмент для моніторингу прямих іноземних інвестицій.

На першому місці — Вільнюс з оцінкою 10 балів. Друге місце — Мадрид, який отримав 3,76 бала. Більшість його проектів припадає на галузь державно-приватного партнерства. На третьому місці англійське місто Редінг.

Київ опинився шостим. Українська столиця набрала 2,41 бала. За словами першого заступника голови КМДА Миколи Поворозника, у 2017 і 2018 роках «Київське інвестиційне агентство» залучило 1,1 млрд дол. інвестицій. Наразі у КМДА працюють над 58 проектами, серед яких будівництво медичних центрів, дитячих садів і транспортної інфраструктури.

джерело: Na chasi