У світі з 2014 по 2019 роки спостерігається падіння індексу щастя (розраховується як різниця між відсотком людей, які вважають себе щасливими і відсотком нещасних людей), а ось Україна з індексом 33% демонструє очевидний прогрес (у 2017 він був 8%).

Так, згідно з дослідженням, яке проводив Київський міжнародний інститут соціології, на кінець 2019 року 51% українців вважали себе щасливими і тільки 18% вважали, що їхнє особисте життя нещасне, повідомляє БК.

Але поряд з цими показниками, Україна все одно залишається в топі найбільш «нещасливих» країн. У цьому переліку з нами також знаходяться Йорданія, Ліван, Сирія, Гонконг, Ірак, Росія, Великобританія, Болгарія, Албанія, Туреччина, Франція і Німеччина.

Найщасливіші жителі живуть в Колумбії, Індонезії та Еквадорі.

Як відзначають соціологи, ступінь економічного розвитку ще не робить сприйняття особистого життя людьми більш щасливим, а економічні труднощі — нещасливим.

Як свідчать наведені дані, навіть наявність або відсутність військових конфліктів в тому чи іншому регіоні світу на сприйняття свого життя щасливою або нещасливою впливає мало, якщо конфлікт не відбувається безпосередньо в місцевості проживання. Таким чином, особисте життя людини певною мірою автономна від зовнішніх впливів.

джерело: БК