Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів провела розслідування фактів, оприлюднених в ЗМІ, щодо діяльності молокопереробних підприємств (цехів) у Полтавській та Івано-Франківській областях і виробництва ними солодковершкового масла.

Згідно з результатами перевірки було підтверджено, що на сьогодні потужності ТОВ «Техмолпром», ТОВ «Гадячсир», ТОВ «Лозинський молочний завод», ТОВ «Полтавамолпрод»(с. Шишаки Полтавської обл.), а також ПВП «Молокозавод-Карпати»(с.Рожнятів Івано-Франківська обл.) не здійснюють виробничої діяльності, про це розповідає «Landlord».

Крім того, виробник нібито білоруського масла, маркування якого зазначає адресу смт Житянка Івано-Франківської області, взагалі відсутній в реєстрі операторів ринку.

Відповідно, масло солодковершкове, яке реалізовується в торгових мережах на території України під маркою зазначених підприємств, фальсифіковане й відповідно до Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» є небезпечним харчовим продуктом, який має шкідливий вплив на здоров’я людини та є непридатним для споживання.

У разі виявлення зазначеної продукції в торгових мережах у Держпродспоживслужбі закликають інформувати її територіальні органи.

джерело: Landlord