Голова фракції «Слуга народу» у Верховній Раді Давид Арахамія припускає розширення дії «економічного паспорта» українця на пенсіонерів

У першу чергу, йдеться про громадян старше 70-80 років, сказав Арахамія, пише «BusinessUA».

«Звичайно, є за що цю ініціативу критикувати. Наприклад, вона поширюється на дітей 2019 року народження, а не на всіх дітей. Але логіка наша проста — з якогось моменту треба починати, а потім цю ініціативу розширювати, як на інших дітей, так і на пенсіонерів. Оскільки в пенсіонерів, особливо старше 70-80 років, взагалі немає можливості в додаткових заробітках, і їм треба отримувати базовий дохід», — зауважив депутат.

Після ухвалення відповідного закону жоден з політиків не скасує економічні паспорти, впевнений Арахамія.

«Ніхто цього не зробить, бо це буде політичне самогубство – забрати гроші в дітей. Навіть якщо буде криза», — каже політик.

Учасниками Фонду майбутніх поколінь, який акумулюватиме внески на індивідуальних рахунках, стануть народжені з 2019 року діти. Виплати із системи економічного паспорта можна буде витратити на навчання, придбання житла після досягнення повноліття, а також лікування тяжких захворювань, або за наявності критичних станів здоров’я до досягнення 18 років.

Джерело: BusinessUA.