Тривалість навчання для школярів з особливими освітніми потребами можна буде подовжити на два роки. Відповідне рішення в ході свого засідання ухвалив Кабінет Міністрів

Зокрема, йдеться про учнів інклюзивних класів початкової та базової шкіл. На кожному з цих рівнів навчання можна подовжити на 1 рік, повідомляє «РБК».

Питання збільшення тривалості навчання вирішуватиме команда психолого-педагогічного супроводу, відповідно до індивідуальної освітньої траєкторії, погодивши це з батьками або законними представниками дитини. Рішення команди вводиться відповідним наказом керівника установи.

Нагадаємо, п’ятий президент Петро Порошенко в жовтні минулого року підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законів України про доступ осіб з особливими освітніми потребами до освітніх послуг», який передбачає розвиток інклюзії на різних рівнях освіти.

На початку 2019 року Порошенко зазначав, що в державному бюджеті закладено достатньо ресурсів для створення та належного обладнання майже 700 інклюзивних центрів, що має повністю задовольнити потребу в таких закладах.

джерело: РБК