Державне підприємство «Антонов»і підрозділ компанії Boeing — Aviall Services, Inc. уклали Договір про загальні умови щодо взаємодії у виробництві модернізованих літаків Ан-148, Ан-158, Ан-178, сімейство яких матиме позначення Ан-1X8 NEXT

У рамках цієї кооперації Aviall забезпечить закупівлю та постачання на «Антонов»складники виробів для серійного виробництва зазначених літаків і забезпечення їх післяпродажної підтримки в майбутньому, про це повідомляє «Новое Время».

«У результаті укладання угоди з компанією Aviall«Антонов» отримав надійного партнера, який стане важливою інтегруючою ланкою в процесі придбання низки комплектуючих виробів західного виробництва в рамках програми імпортозаміни», — зазначив президент держпідприємства Олександр Донець.

Також«Антонов» і Turkish Aerospace Industry домовилися про створення спільного підприємства для розробки й будівництва транспортного літака короткого зльоту й посадки Ан-188.

«Антонов»з 2015 року входить до складу держконцерну Укроборонпром. «Антонов» співпрацює з більш ніж 75 країнами світу. У 2017 році підприємство збільшило прибуток на 1,1% — до 180 млн грн і чистий дохід від реалізації продукції в 1,6 раза— до 5,9 млрд грн в порівнянні з 2016 роком.

джерело: Новое Время.