Столичні правоохоронці зупинили роботу кількох великих закладів. Київська поліція на вихідних посилила контроль над дотриманням карантину.

Під особливим наглядом опинилися ресторани, кафе і бари. Не дивлячись на заборону, деякі з них продовжували працювати у вихідний. Про це повідомляє Нацполіція Києва, пише «Наш Київ».

Столичні поліцейські склали адмінпротоколи на адміністрацію ресторанів «Хлібний» та «Рідкісний птах». Адміністрація закладів отримала їх за грубе порушення правил карантину.

Під час рейду працівники поліції встановили факти недотримання встановлених обмежень у цих закладах. Правоохоронці припинили роботу ресторанів, вивели всіх відвідувачів і склали адміністративні протоколи за ст.44-3 кодексу України Про адміністративні правопорушення.

Поліцейські також закрили столичний спортивний клуб»5 Елемент». Під час рейду правоохоронці встановили, що він працює у звичайному режимі.

Правоохоронці попередили адміністрацію про адміністративну та кримінальну відповідальність, проте у відповідь почули відмову припинити роботу та впустити поліцейських у приміщення. В результаті крім адміністративного протоколу, поліція відкрила кримінальне провадження за ст. 325 Кримінального кодексу України.

Джерело: Наш Київ