Ми застосуємо весь наш досвід, професіоналізм і максимально докладемо всі наші зусилля для того, щоб:

1. ВАШУ РЕКЛАМУ ПОМІТИЛИ:
Як стверджує статистика, українці люблять і читають пресу. Наші газети прочитуються «від кірки до кірки «і Ваша реклама не залишиться непоміченою на сторінках улюбленої киянами газети»МЕТРО»!
2. ВАШУ РЕКЛАМУ ЗАПАМ’ЯТАЛИ:
Дуже часто буває так, що ваші потенційні покупці, зацікавившись вашою рекламною пропозицією на радіо, по телевізору або на бігборді, не мають можливості записати ваші координати і телефони. А газету завжди зручно взяти з собою, і в цьому випадку жоден ваш потенційний клієнт не буде втрачений!
3. ВАША РЕКЛАМА ВІДРІЗНЯЛАСЬ від конкурентів:
Ми маємо великий досвід у розробці та проведенні нестандартних рекламних акцій-креативних рекламних макетів, розіграшів серед читачів, розміщення PR-статей, інтерв’ю та спонсорських рубрик під індивідуальні потреби рекламодавця.
4. ПО ВАШІЙ РЕКЛАМІ ЗВЕРНУЛИСЬ І У ВАС КУПИЛИ:
Благодаря действительно огромным тиражам, наша читательская аудиторія до 600 000 киян, які щотижня читають нашу газету, читає сім’я або товариші по службі, — це ще 2-3 людини, більшість з яких – ваші потенційні покупці і ми впевнені, що побачивши Вашу рекламу в нашій газеті «МЕТРО», вони звернуться до вас.
5. ВИ ЗАОЩАДИЛИ ВАШ ЧАС – МИ все ЗРОБИМО за Вас:
Ми візьмемо на себе розробку грамотної рекламної акції, медіапланування, а також виготовлення рекламних макетів і статей, і завдяки багаторічному досвіду роботи наших співробітників, зробимо це професійно з урахуванням ваших індивідуальних потреб і цілей.

Вашим завданням буде тільки описати ваші цілі, затвердити кінцевий результат і отримати «віддачу» від розміщеної реклами.

Зателефонуйте нам і дізнайтеся про інші наші пропозиції!
Ми знайдемо найбільш вигідний для Вас варіант.

(044) 333-4-221;  (097) 333-4-221
(050) 333-4-221;  (073) 333-4-221